AVOD A.V.O.D Gıda ve Tarım hissesi yorumu

09 Aralık 2011 Cuma 18:04
Bu haber 4422 kez okundu

AVOD A.V.O.D GIDA VE Tarım günü % 12,75 yükselişle günü kapadı.

AVOD A.V.O.D Gıda ve Tarım hissesi yorumu
Borsamızın yeni kağıdı AVOD A.V.O.D GIDA VE TARIM günü tavan saeviyeden 2,75 tl'den kapattı.Güne 2,44 tl'den başlayan hisse 31 kademelik artışla  % 12,75 artış göstererek günün en çok yükselenleri arasına girdi.

YORUM:Kap'a gönderilen yukardaki haberle güne başlayan hissede ortak alışlarının devam etmesi durumunda, yükselişin devam edeceği görüşündeyiz.Yeni açılan kağıtlarda gözlenen klasik yükseliş hareketlerinin Avod hissesinde de olacağı açık;ama  karların realize edileceği noktaları belirlerken dünya ve ülke piyasalarını yakından takip etmede fayda vardır.

Avod gibi spekülatif hareketlere gebe kağıtlarda, dikkatli olunmalı, belirli kar oranları elde edildikten sonra karların realize edilmesinde fayda görüyoruz.Perakende sektöründe işlem gören ve büyük beklentilerle halka arz edilen KİLER GIDA hissesinin aşağıdaki yıllık grafiğini inceleyiniz.

KILER KİLER GIDA


HİSSEONERİLERİ.NET

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.hisseonerileri.net ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Yorum Gönder

@name x